Як придбати?

Якщо ви вже знаєте назву товару і потрібну кількість, найшвидший і простий спосіб купити матеріал - зв'язатися з менеджерами нашої компанії за контактним телефоном - 044 384-17-78, 044 22 333 91

Вибрати товар можна за допомогою функціоналу сайту: відзначте необхідні параметри галочками, і система відфільтрує покриття за обраними вами параметрами. Наприклад, вам потрібно купити ковролін для ресторану, в класичному дизайні на тканій основі за середньою ціною. Для цього зайдіть в рубрику "КОВРОЛІН", в параметрах товару відзначте галочкою потрібні умови:
- Заклади (за призначенням) - Стандарт (за ціною) - Класичний (по дизайну) - Тканий (за способом виробництва)

Система відбере з усього списку товарів саме ті, які підійдуть вам за вказаними параметрами.

Після цього, ви можете подзвонити нам по телефону і отримати вичерпну інформацію по вибраним товарам.

Інший спосіб купити покриття - відразу подзвонити на нашу контактним телефоном і, надати інформацію куди вам потрібно купити матеріал, отримати консультацію фахівця. При необхідності, наш менеджер оперативно підготує і відправить вам комерційну пропозицію з фотографіями товару, цінами, умовами продажу.

Немає жодних перешкод придбати підлогове покриття у нас, вразі коли ви знаходитеся не у Києві. Одразу після вашого дзвінка ми відправимо вам зразки продукції. Після отримання зразків, і узгодження матеріалу ви отримуєте і оплачуєте рахунок і вже через добу обране підлогове покриття можна отримати на складі компанії перевізника.

Продаж товару здійснюється згідно рулонної або купонної програмі: деякі покриття продаються тільки порулонно, деякі можна придбати в будь-якій кількості. Умови продажу покриття уточнюйте у менеджерів компанії.

Сплачений товар приїжджає до клієнта протягом шести робочих часов. Доставка здійснюється до парадного входу, якщо інше не передбачено в замовленні. У нас ви також можете замовити послуги з підйому матеріалу на поверх і укладання матеріалу.

Звертаємо увагу клієнтів на те, що фотографії та інші графічні зображення підлогових покриттів не є еталоном і можуть відрізнятися в залежності від кольовідтворення дисплеїв і кольоросприйняття користувача! Компанія Контракт Пол настійно рекомендує всім покупцям купувати підлогові покриття тільки після особистого ознайомлення зі зразками матеріалу. При навмисній покупці килимових покриттів без попередньго ознайомлення зі зразками "на живо", компанія Контракт Пол не може нести відповідальності за неспівпадіння бажано і фактичного кольорів, фактури та інших характеристик.