Індивідуальний дизайн килимових покриттів

Індивідуальний дизайн килимового покриття - це можливість замовити ковролін спеціальної щільності і структури, в спеціальному дизайні. Індивідуальний дизайн покриття може бути виготовлений по вашому малюнку або фотографії. Ми можемо втілити на поверхні килимового покриття будь-який дизайн, будь-якого кольору і фактури. Для цього достатньо надіслати нам картинку бажаного мотиву чи готовий дизайн, який потрібно впровадити в килимовому покритті.

индивидульный дизайн ковролинаковровое покрытиековролин по спецдизайну

Індивідуальний дизайн килимових покриттів

Індивідуальний дизайн килимових покриттів Можлива розробка і виробництво килимового покриття під готові елементи інтер'єру: шпалери, покривала, меблі, стінні покриття.

Важливо розуміти, що покупка килимового покриття за спец дизайном - це не тільки зовнішній вигляд покриття, це ще і його якість. Якщо бути більш точним, замовляючи ковролін за індивідуальним проектом, замовник може регулювати не тільки його зовнішній вигляд, але і його якість.

Основні критерії якості килимового покриття:
- Рядність килимового покриття - кількість рядів основи ковроліну на один дюйм - чим вище, тим краще і дорожче
- Матеріал покриття - це може бути шерсть, нейлон, комбінація вовни та нейлону
- Висота ворсу - вище ворс ковроліну, тим дорожче килимове покриття
- Кількість кольорів в дизайні - чим більше кольорів, тим дорожче ціна на килимове покриття
- Вага ворсу килимового покриття - чим більше вага, тим вище ціна на ковролін
- Наявність / відсутність підкладки
- Наявність / відсутність антибактеріальних / антикліщове просочень

При індивідуальному замовленні, покупець може регулювати ті чи інші параметри килимового покриття, замовляючи велику або меншу щільність, рядність, склад. Велика перевага спеціального дизайну ковроліну - це можливість виготовити і отримати зразок 1х1 м, по якому можна побачити колірну палітру, якість і малюнок килимового покриття. За зразком можна отримати поняття всіх технічних характеристик і зовнішнього вигляду ковроліну.