Доставка по м. Києву здійснюється протягом 6-12 робочих годин після оплати і отримання документів*. Доставка оплаченого товару на загальну суму понад 6000 грн здійснюється безкоштовно Доставка оплаченого товару на загальну суму щонайменше 6000 грн - платна Доставка товару здійснюється до парадного входу. Комплектація, цілісність і правильність замовлення перевіряється при доставці.

Доставка товару в квартиру (приміщення) обмовляється індивідуально, і оплачується в день оформлення замовлення. Виїзд майстра-укладальника в межах Києва здійснюється безкоштовно.

Вартість виїзду за межі Києва складає 6 грн / км з розрахунку від КП. Якщо ви знаходитесь не в Києві - немає ніяких перешкод купити ковролін або лінолеум в нашому магазині. Відразу після вашого дзвінка ми відправляємо оригінальні зразки у ваше місто, щоб ви могли вибрати і купити підлогове покриття яке вам сподобається! Доставка оплаченого товару здійснюється за допомогою професійних компаній-перевізників. Оплачений товар приїжджає до вас вже на наступний день! **

При бажанні замовника, замовлене підлогове покриття приїжджає прямо до вас на об'єкт або в квартиру.
* Для правльного оформлення документів нам необхідно отримати від клієнта факсокопію доручення та уставних документів.
** Доставка в міста України (районні центри) здійснюється шляхом залучення компаній перевізників. З нашого боку ми гарантуємо цілісність і якість упаковки товару. Термін доставки товару та його збереження гарантує компанія перевізник з моменту отримання вантажу. При безготівковій формі оплати товару доставка здійснюється після отримання оригіналу довіреності на товар. Оплата товару регіональними покупцями розглядається як повна згода на відправлення замовлення шляхом залучення послуг компаній перевізників з усіма витікаючими з цієї угоди перевагами і ризиками згідно ст. 921, 923, 924 цивільного кодексу. Доставка перевізником можлива лише за умови згоди і наявності представництва перевізника в місті замовника/отримувача товару.